Grzegorz Opyd

Grzegorz Opyd

Grzegorz Opyd

📅 Jest z nami od roku.

Lokalizacja

Unnamed Road, 34-608 Szczawa, Polska.
Możliwość dojazdu do 100 km.

Znajdź fachowców w tej okolicy

Opinie o Grzegorz Opyd

Artur
Firma Pana Grzegorza od wielu miesięcy zalega z zapłatą za FV. Kontakt fatalny, a jak się już uda dodzwonić to rozmowa nie prowadzi do załatwienia sprawy. Uprzejmie zapraszamy do uregulowania zaległości, aby negatywne opinie już się nie pojawiały.
1 miesiąc temu
Kostek Antonowicz
Uwaga oszust. Nie wystawil rachunku, nie rozliczył się z zaliczki. Wykonał remont który nie spełnia warunków spoldzielni. Kłamie i oszukuje. Nie robię poprawek.
2 miesiące temu
Maciej S
Wygodny parking w dobrym miejscu. Przy głównej drodze, na początku szlaku niebieskiego, ktory prowadzi między innymi na wieże na Mogielicy. Parking dosyc duży i darmowy. Polecam
1 rok temu
Powered by Google
Agnieszka Kowalska
Świetne miejsce, dość duży parking z którego można wystartować na Mogielicę prze polanę Syumorhową, trasa nie jest trudna, polecam
1 rok temu
Powered by Google
Tomasz Woźniak
Całkiem spory i darmowy parking przy głównej drodze. Start szlaku niebieskiego na Mogielicę, a później żółtego na Krzystonów i Jasień.
1 rok temu
Powered by Google
Krzysztof Wilk
Ogólnodostępny,bezpłatny parking przy głównej drodze,zaraz przy wejściu na niebieski szlak który prowadzi na Mogielicę.Oby takich miejsc było jak najwięcej.
1 rok temu
Powered by Google
Michał Ruchała
Bezpłatny, dość pojemny. Z niego od razu wskakujemy na niebieski szlak prowadzący na Mogielicę.
2 lata temu
Powered by Google