Karol Konieczny

Karol Konieczny

Karol Konieczny

📅 Jest z nami od 2 lat.

Lokalizacja

Poznań, Polska.
Możliwość dojazdu do 50 km.

Znajdź fachowców w tej okolicy

Opinie o Karol Konieczny

Grażyna
Niekompetentna osoba. Inspektor budowlany ocenił wykonanie słupka ogrodzeniowego przez tego Pana jako zagrożenie życia i mienia. Oceniając fundament jako złej jakości dla zysku finansowego postawił murek, który chwieje się. Nie poczuwa się do winy i odpowiedzialności za zagrożenie.
1 miesiąc temu
Ania
Nie polecam. Pan Karol kilkukrotnie zmieniał termin rozpoczęcia prac a na koniec się ulotnił. Byliśmy umówieni, że jak skończy poprzednią budowę to podjadę zobaczyć efekty i od 1.5 miesiąca coś mu ciągle wypada i jedyne co przysyła to zdjęcia, niby jego roboty. Po 4 miesiącach zostałam bez majstra, z pilną wymianą dachu. Pięknie mówi ale jak przychodzi do konkretów to znika.
9 miesięcy temu
Kasia
Ten człowiek jest oszustem i złodziejem! Naprawdę proszę go unikać! Bierze zaliczki i znika.
1 rok temu
Łukasz
Nie polecam korzystania z usług tej osoby. Zaczął remont i zostawił nas po 2 dniach z wielkim bałaganem i nieskończoną praca a kontakt się urwał.
1 rok temu
Ola
Pan wziął dużą zaliczkę i zniknął, sprawa została zgłoszona na policję.
1 rok temu
Maksymilian
Najgorszy fachowiec jakiego kiedykolwiek spotkaliśmy na swojej drodze. Totalny brak umiejętności oraz naciąganie na pieniądze. Ostatecznie zniknął urywając kontakt. Naprawdę radze omijać szerokim łukiem.
1 rok temu
Klient
Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Karola Koniecznego,wszystko starannie zrobione,zero poprawek,doradzi profesjonalnie,wykonanie na 1100% zaangażowanie w pracę również 1100%,po skończonej pracy Pan Karol zostawia po sobie porządek. Polecam naprawdę w 100%
1 rok temu
Klient
Przestrzegam przed tym panem. Nie zna się na tym co robi. Gorszego 'fachowca' u nas nie było jeszcze.
1 rok temu