Tadeusz Radzikowski

Tadeusz Radzikowski

Tadeusz Radzikowski

📅 Jest z nami od 2 lat.

Lokalizacja

Jana III Sobieskiego, Warszawa, Polska.
Możliwość dojazdu do 50 km.

Znajdź fachowców w tej okolicy

Aktualności

Montaż suszarki sufitowej do suszenia prania.

Zdawałoby się,że montaż takiej suszarki nie stanowi problemu dla przeciętnego domownika.To bardzo proste urządzenie instaluje się do sufitu w dowolnym pomieszczeniu.Dzięki uniwersalnej konstrukcji i wielu dostępnym rozmiarom suszarka zmieści się w każdym pomieszczeniu od małej łazienki po wielki taras.Dzięki opuszczanym prętom,których opuszczanie nie wymaga wysiłku masz łatwy dostęp do powieszenia swojego prania.Wystarczy,że wyjmiesz sznurek z"bazy"i opuścisz linkę na wymaganą przez siebie wysokość.To takie proste.Dzięki suszarce sufitowej możesz stworzyć miejsce do suszenia prania bez zajmowania zbyt dużej przestrzeni.Suszarka nadaje się do suszenia prania w pomieszczeniach i na zewnątrz.
1 miesiąc temu

Reanimacja spłuczek starego typu.

Ostatnio sporo zgłoszeń mam w temacie reanimacji wiekowych dolnopłuków podtynkowych.Urządzenia te mają z reguły 20-30 lat.W większości przypadków produkcja części zamiennych do tych urządzeń została zakończona.Reanimacja takiego urządzenia sprawia wiele problemów takich jak przeróbki,dopasowanie zamienników itp.W kilku przypadkach udało mi się doprowadzić do używalności takie spłuczki.
1 rok temu

Serwis dolnopłuków podtynkowych.

Drogi kliencie,jeśli masz problem ze swoją spłuczką wc podtynkową wystarczy że zadzwonisz do serwisu 662726633 i zgłosisz usterkę.Nie musisz znać nazwy urządzenia,wystarczy że wyślesz zdjęcia. Poniżej zamieszczam zdjęcia przysłane przez zainteresowanych.
1 rok temu

Serwisowanie spłuczek podtynkowych wc na stelażu,662726633.

Po wielu latach doświadczeń związanych z instalowaniem spłuczek wc na stelażu postanowiłem uruchomić serwis.Znajomość zasobów części zamiennych i podzespołów oraz zasady działania bardzo pomogła mi podczas serwisowania urządzeń.Podczas wizyty u klienta zaglądam do urządzenia,czyszcze je oraz weryfikuję poszczególne części składowe.Następnie informuję klienta jaki element spłuczki będzie do wymiany i jaki będzie koszt naprawy.Jeśli podręczny zasób części pozwoli na to wykonuję naprawę bezpośrednio,jeśli danego elementu nie posiadam wtedy wyszukuję w sieci i...zamawiam.
Dużym ułatwieniem są zdjęcia urządzenia jakie przysyła mi klient zainteresowany naprawą.
2 lata temu

Opinie o Tadeusz Radzikowski

Alex
Super wykonanie montażu suszarki do suszenia ubrań w mojej łazience.Podoba mi się bardzo profesjonalne działanie Pana Tadeusza.Polecam serdecznie.
1 miesiąc temu
Artur
Pan Tadeusz zainstalował mi wc kompakt,wszystko przebiegło szybko,sprawnie i w dobrej cenie.Serdecznie polecam tego fachowca.
5 miesięcy temu
Bartosz
Robota wykonana na wysokim poziomie,fachowiec z doświadczeniem.
5 miesięcy temu
Dariusz
Montaż brodzika i kabiny prysznicowej przebiegł bardzo sprawnie,kontakt z Panem Tadeuszem bardzo udany,punktualność przybycia,fachowa wiedza oraz profesjonalizm.Polecam z pełnym przekonaniem.
2 lata temu
Piotr
Montaż brodzika kabiny prysznicowej został wykonany zgodnie z moimi oczekiwaniami.Kontakt z Panem Tadeuszem bardzo sprawny i profesjonalny.Punktualność przybycia,fachowa wiedza,dokładność i precyzja wykonawstwa.Polecam z pełnym przekonaniem.
2 lata temu