Monika Butryn

Monika Butryn

Monika Butryn

📅 Jest z nami od 10 miesięcy.

Lokalizacja

Porucznika Józefa Mączki, 37-415 Zaleszany, Polska.
Możliwość dojazdu do 50 km.

Znajdź fachowców w tej okolicy

Opinie o Monika Butryn

Marlena
Zdziwiło mnie, że kobieta zajmuje się cyklinowaniem. Ale w niczym nie ustępuje facetom– wręcz przeciwnie– jest bardzo kreatywna, dokładna, sumienna i pomysłowa. Co do samego zlecenia – bardzo sprawnie odmienione schody w dwa dni. Są piękne i nowoczesne – białe tralki i podstopnie, natomiast stopnie i poręcze zachowane w naturalnym dębie. Wzbudzają zachwyt naszych gości, efekt godny pozazdroszczenia. Serdecznie Polecamy.
2 miesiące temu
Piotrek
Zlecenie wykonane bez zarzutu i marnowania dnia ;-) Wybrałem Panią Monikę do renowacji mojej podłogi. Do zrobienia było tylko cyklinowanie ze szpachlowaniem około 40 m2. Malowaniem zająłem się później sam, bo też pracuję przy remontach. Choć trudno mi było w to uwierzyć, usługa została zrealizowana w ciągu jednego dnia! Pani Monika to niezwykle pracowita i sympatyczna osoba. Za jej pracę ogromny szacunek i czapki z głów! Pozdrawiam, Piotrek.
3 miesiące temu
Paweł
Pani Monika to konkretny i solidny wykonawca. Doskonale zorientowana w swojej profesji, umie w prosty sposób zobrazować etapy cyklinowania. Doradzi, podpowie ciekawe rozwiązanie i widać jej pasję w wykonywaniu zlecenia. Nie zniechęciła się, gdy do zrobienia była wymiana kilkunastu klepek, co robili inni cykliniarze. Dziękuję za odmieniony parkiet - ciąg dalszy w styczniu :-)
3 miesiące temu
Marcin
Cyklinowanie wykonane doskonale, efekt końcowy super. Pani Monika, mimo iż jest kobietą, to świetny fachowiec. Przykłada dużą uwagę do drobiazgów, dopieszcza każdy element parkietu. Warto jej zaufać i powierzyć cyklinowanie w swoim domu. Polecam i dziękuję.
3 miesiące temu
Rafał
Firma godna polecenia, a Pani Monika to ekspert w dziedzinie cyklinowania. Już od rozmowy telefonicznej zrozumieliśmy się niemal bez słów. Reszta to była już tylko realizacja, w której Pani Monika daje z siebie 100%. Zlecenie wykonane profesjonalnie, dokładnie, z dopieszczeniem szczegółów i czyściutko. Polecam wszystkim firmę Pani Moniki.
4 miesiące temu
Bogusia
Wystawiam zasłużone 5 gwiazdek!!! Pani Monika to fachowiec w 100 % - pracowita, dokładna i wiedzę o cyklinowaniu ma w małym paluszku. Odmieniła mój parkiet, którym wszyscy znajomi się teraz zachwycają. Polecam i pozdrawiam Panią Monikę :) Bogusia.
4 miesiące temu
Adam i Karolina
Jakiś czas temu zdecydowaliśmy się odnowić nasze stare schody. Były bardzo zniszczone i miały mnóstwo ubytków. Do realizacji wybraliśmy panią Monikę i to był bardzo dobry wybór. Do zlecenia podeszła poważnie i z niesamowitą dokładnością. Schody nabrały zupełnie nowego wyglądu. Pani Monika proste rzeczy robi od razu, a na cuda musicie poczekać!!! Pozdrawiamy Adam i Karolina.
4 miesiące temu
Piotrek
Za sprawą Pani Moniki mój parkiet przeszedł niesamowitą metamorfozę. Szukając cykliniarza przefiltrowałem wiele propozycji wykonania. Jednak Pani Monika przekonała mnie swoim podejściem do tematu, zrozumieniem moich wytycznych i znajomością swojego fachu. Cieszę się, że to z jej usług skorzystałem i na pewno będę polecał znajomym. Poniżej wrzucam zdjęcia "nowego" i "starego" parkietu. Pozdrawiam.
4 miesiące temu
Stanisław
Pani Monika super wycyklinowała u nas parkiet, zamontowała nowe listwy, a dodatkowo tak od siebie wyczyściła wszystkie progi. Zlecenie poszło bardzo sprawnie i ukończone przed czasem. Nie było dodatkowych kosztów np. za paliwo, jak to życzą sobie niektórzy "fachowcy", mało tego cena za usługę naprawdę konkurencyjna w porównaniu z innymi. Tak więc za całość daliśmy zasłużone 5 gwiazdek!!!
4 miesiące temu
Marek
Pani Monika to słowna, rzetelna i pracowita osoba. Świetnie wywiązała się ze swojego zlecenia. Postanowiłem odmienić moją podłogę, która była pomalowana farbą olejną i po prostu paskudna. Teraz jest śliczna i błyszcząca. Firma pani Moniki dała jej drugie życie, są naprawdę godni polecenia.
5 miesięcy temu
Janina
Zlecenie wykonane na 6+, fachowo i czyściutko. Pani Monika i Pan Rafał to świetna i sympatyczna para - jednym słowem firma przez duże "F". Przyjechali o umówionej godzinie, pracowali na profesjonalnym sprzęcie i lakierach z górnej półki. Prace przebiegły bardzo sprawnie, a nasza podłoga znów wygląda jak nowa. Polecamy!!!
5 miesięcy temu
Anna
Pani Monika to fachowiec jedyny w swoim rodzaju. Jest pracowita, dokładna i rzetelna. Cyklinowanie mojej sosnowej podłogi przeprowadziła perfekcyjnie, wygląda znów jak nowa! Firma godna polecenia w 100%. Anna.
5 miesięcy temu
Konrad
Pani Monika już od samego początku wzbudziła moje zaufanie. Cierpliwie udzieliła mi odpowiedzi na wszystkie pytania odnośnie zlecenia. Ma ogromną wiedzę, której nie powstydziłby się nie jeden facet. Jej dopełnieniem jest Pan Rafał, z którym tworzą świetną ekipę i doskonale się uzupełniają. Zlecenie wykonali na 6+, choć do najprostszych nie zależało - przy drzwiach balkonowych i grzejniku były ciemne plamy, których perfekcyjnie się pozbyli. Jestem bardzo zadowolony i na pewno będę polecał Panią Monikę innym.
5 miesięcy temu